| batista_8559 a întrebat:

Credeti ca Adam si Eva se sarutau in Rai? Faceau si mai mult de atat? Daca da, atunci cum de au avut copii abia dupa ce au fost alungati din Eden?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, că lua Eva anticoncepţionale când erau în grădina edenului.
Nu sunt creştin dar mare-i grădina domnului şi multe batiste-i sar gardul.

| Microice a răspuns:

Cear fi sa te duci mai des pe la biserica? Poate te va ajuta pe viitor sa nu-ti mai imaginezi filme porno cu adam si eva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai batista, Adam si Eva erau doar niste copii adica minori si nu aveau de unde sa stie despre friki-friki, cind a venit sarpele si a corupt-o pe Eva, adica i-a aratat ce poate face cu limba si toate cele, acesteia neplacindui sa o faca cu un ditmai pitonul l-a tras in piept pe Adam care a halit din mar si i-a dat dumnezeu afara si uite-asa, tot la porunca Domnului, ei s-au impreunat si cutare cutare ne-am nascut noi care punem intrebari aiurea pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tilica, e clar ca esti doar un "tilica". Adam si Eva minori? sarpele ia aratat Evei ce putea face cu limba? Ei nu i-a placut cu pitonul asa ca l-a pus pe adam sa manance din mar? unde ai gasit informatiile astea? Esti genial ai facut un comentariu antologic. Eu cred ca trebuia sa te apuci de stand up comedy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kongeriket de ce judeci dupa o intrebare, oameni sunt de tot felul, esti imatur