| navarre a întrebat:

Adventista criminala care A TRANŞAT UN OM, nu mananca carne (din convingeri religioase) dar cand a ucis si tranşat acel om, nu a mai avut,, convingeri religioase’’!? sau da!?
http://www.youtube.com/watch?v=yZqr6l6NVaw&feature=youtu .be

33 răspunsuri:
| Danielcristian a răspuns:

Adventista criminala care a transat un om,
Ce te face sa crezi ca adventisti nu pacatuiesc?
ce te face sa crezi ca adventisti nu au voie sa ucida?
Cati ortodoxi sau alte religi n-au facut asemenea chesti?
de ce vezi paiul din ochii altora?

Nu exista padure fara uscaturi, nici carne fara oase nici drumuri fara gropi sau denivelari si multe altele.

Cand ati vinzi sufletul diavolului, cand cel rau te stapaneste, cand ai slujesti lui satana atunci orice ieste posibil, daca umbli cu dumnezeu daca ai slujesti lui nu o sa ajungi sa transezi, sau sa violezi legea lui dumnezeu, exod 20 sunt cele 10 porunci daca scrie sa nu ucizi si tu o faci ai slujesti lui Dumnezeu?
Parerea mea e sa citesti biblia si sa nu judeci pe cel stapanit de diavol, priveste spre Domnul isus caci el o sa-ti dea cel mai bun raspuns.

Răspuns utilizator avertizat