| IoanieCriminalul a întrebat:

Ati observat ca biblia se contrazice singura?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Da, am observat.

37 răspunsuri:
| soby47 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

1. BUN SI DACA NICI MACAR NU VREI SA O INTELGI DE CE VORBESTI DE EA? Daca nu te pricepi intr-un domeniu atunci TACI si nu iti mai da cu parerea.
E ca la copii aia mici vad o mancare si spun ca nu le place, dar nici macar nu au gustat-o. Cum spui tu ca e scrisa de mintea unor oameni, fara macar sa o citesti.

2. Pai nu dar se arata cam ce gandesti, sau ce vrei sa pari ca esti. Exemplu eu la avatar il am pe base Wanted = sunt anti-basist Intelegi?

| cooldreams a răspuns (pentru NOname):

Da laughinglaughinglaughing

| IoanieCriminalul explică (pentru fllu07):

Tia explicat Andrei54423 in locul meu.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru soby47):

1. Am mai spus, nu am comentat cu privire la BIBLE, ci cu privire la comentariul aniei! Am citit Biblia din scoarta-n scoarta, stiu in mare intamplarile, pildele si caracterele ('personajele'), dar nu m-a interesat mai in detaliu, sa citesc fiecare cuvintel.

2.Bun, am o 'moarte' la avatar, asta e. Imi place imaginea, si tu nu ai ce sa comentezi despre ea. Nu ti-am cerut parerea.

| Never4ever a răspuns (pentru jhonny999):

Corect...o intrebare fara raspuns.

| Danaberciu a răspuns:

Argumenteaza!

| 085776 a răspuns:

Da! Dar se pare ca cei mai multi xini nu vad asta findca sunt prea absorbiti de acele minciuni ce vin de la "preoti" sau oricine altcineva care crede in JALNICUL d-zeu.