| teiubescana a întrebat:

Buna,de 5zile citesc acatistul sf Nectarie si aseara am visat ca nascusem un baietel.ce poate sa insemne?

10 răspunsuri:
| ciprianjurje a răspuns:

Exact nu stiu ce, dara sigur este de bine

| Thunderstruck a răspuns:

Ca suferi de un retard mintal daca tu crezi ca poate sa te ajute cu ceva.

| mihaitaLGP a răspuns:

Semne... un inceput de schizofrenie probabil.

| Linguritza a răspuns:

Uite nu crede in vise, si citeste incontinuare. Este bine sa auzi ca unele persoane inca mai citesc ceva religios.

O zi buna!

| Daisukee a răspuns:

Visele Vin de la Draci,ca si horoscopul si Vrajitoriile, De aceea Biblia ne invata sa nu credem in vise, chiar daca au existat in trecut oamenii care comunicau cu Dumnezeu prin vise, este o raritate, si Dumnezeu nu se supara daca chiar s-a aratat in visul tau si tu nu l-ai ascultat.

| 220V a răspuns:

E simplu prin simplu fapt ca ai visat un bebelus, nu mai ai mult, o sa mori de idiotenie

| RAY a răspuns:

Posibil ca povestea tea influentat sau ai asociat visul cu sf acela

| casablanca40 a răspuns:

Ca iti doresti un baietel?

| doctorandus a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci probleme pe chestia asta doar daca esti baiat. Pentru femei e ceva normal sa dea nastere la copii.

| PotatoMustDie a răspuns:

Este doar un vis, subconstientul tau iti spune ceva.