| teiubescana a întrebat:

Buna,de 5 zile citesc acatistul sfantului Nectarie.aseara am visat ca nascusem un baietel.ce poate insemna?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ori esti crestina credincioasa, ori crezi in vrajitorii cu visele? Tu te consideri prooroc? Este o blasfemie, sa stii. Daca nu te consideri proric, este un pacat greu sa crezi in vrajitorii si premonitii, degeaba citesti acatiste daca nu duci o viata crestina si incalci porunca de a nu avea alti zei (interpretarea viselor face parte din adorarea unor zei pagani)

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
copiii in vis sunt necaz..asa se zice din batrani, iar uneori chiar se adevereste, cel putin in cazul meu..asteapta si tu 2-3-4 zile si vezi daca a fost doar un vis de noapte.
O frumoasa zi sa aihappy

| William a răspuns:

Inseamna ca ai postat intrebarea la catroria gresita, trebuia sa o postezi la religie. Nu-i minic, adminul iti va muta intrebarea la categoria corespunzatoare, dar nu o va sterge.

| victorandrei a răspuns:

Un vis nu devine niciodata realitate. Deci nu inseamna nimic.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Dca chiar a fost un vis primit de la Dumnezeu atunci vei avea o mare surpriza...

| koshmarul a răspuns:

Inseamna ca e un vis daca ai visat big grin sau poate esti insarcinata big grin cine stie

| Bebytsa93 a răspuns:

Eu iti raspund sincer. de fiecare data cand am visat copii mici, fie ai mei sau nu, de fiecare data m-am certat cu persoane apropiate. Acum nu stiu daca ti se intampla si tie la fel.