| DarkJoice a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce ar trebui sa contina un portofoliu la religie? Ms anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai citate din Sf.Scriptura,cateva vieti ale Sfintilor, invataturile lor, pilde duhovnicesti, poze cu Sf.Parinti,cu Mantuitorul Iisus Hristos,Maica Domnului,cu manastiri, biserici etc., articole despre Dumnezeu folositoare, probleme de viata tratate duhovniceste etc.

Uite cateva site-uri care te-ar putea ajuta, cu exemple de portofolii la religie:http://www.google.ro/......http?/url

http://www.scribd.com/doc/55962495/Portofoliu-Religie-Final
Primul este cu optiunea de a-l descarca, eu l-am descarcat si mi-a dat un portofoliu in power point.

Numai bine.

13 răspunsuri:
| DarkJoice explică:

Multumes cumt!

| DarkJoice explică:

Multumesc mult!

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Depinde in ce clasa esti, si ce ti-a cerut profesorul respectiv.

De obicei contine referate despre Biserica, rugaciuni, iconite, si alte lectii studiate in clasa in care esti.

Dar repet, depinde numai de ce ti-a cerut profesorul.

| DarkJoice explică (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Mi s-a cerut despre Maica Domnului si sunt in clasa a6a

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Tamaie,smirna,bani pentru preot, calendare, cruci.

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TheMask):

Multi fani mai am, vrei autograf? E gratuit.
Am nevoie de sponsorizare de asemenea, vad ca te tii de treaba, facandu-mi publicitate.Multumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TheMask):

Hmmm,ne cunoastem?

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TheMask):

laughing
Ce sa fac, te-ai schimbat cu masca aia destul de mult.In fine, nu vreau razboi, glumesc doar.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Citate si tot ce trebuie din ceea ce ti se cere

| emag a răspuns:

Citate din biblie, rugaciuni, si alte multe lucruri despre care va explica profesorul la ora, cele 10 porunci, fericirile, despre pacate, vicii, despre credinta si mantuire.