| lorta a întrebat:

Bune! vot si funda! cine stie niste vraji de deochi bune?

7 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Mai ieşi afară.

Baftă!

| Maidanezul a răspuns:

La bunicul in sat daca te duci Duminica in zi de Sf Liturghie au niste descintece foarte puternice, Trebuie numai sa doresti sa fi miluita.O sa zici cum sa fiu miluita cu descintece Re taranii descinta si miluiesc calul cu descintatorul numit bici, dupa 2 descintece pe spinare=tamaduita dar te avertizez 5 zile dupa descintec nu vei mai dormi cu fata in sus.
Funda sa o bei cu apa neinceputa, O sa zici ca te ineci Re fii serioasa este virtuala

Răspuns utilizator avertizat
| bogdancyp a răspuns:

E o rugaciune in Molitfelnic, si nu e vraja.

| ShowTim3 a răspuns:

Fumeaza un joint si sa vezi ce vraji o sa faci, o sa levitezi sigur.

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Grele e romana.