| Guitarlove a întrebat:

Credeti in vraji!? Farmece? Oare or fi bune? thinking

33 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu exista mos craciun!?!?!crying(
Si...in farmece...nu stiu daca cred... e posibil sa fie adevarate...thinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuhappy Nu cred.Sunt exact ca si superstitiilewinking

nony
| nony a răspuns:

Da.chiar cunosc o vrajitoare.brrr.mi se face parul maciuca, pentru ca stiu ca a facut rau.sad. dar imi frica sa zic ceva, o belesc apoi worried

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu, nu cred.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu, nu, nu!

Psihoyoungerbig grin

| Antrax a răspuns:

Nu, sunt doar poveshty de speriat copii

daniela
| daniela a răspuns:

Nu categoric nu

mira
| mira a răspuns:

Nu cred si ma jenez ca sunt contemporana cu oameni atat de slabi incat sa acorde credit unor sarlatani care isi spun vrajitori.

| Orannginna a răspuns:

50%. Am vazut niste chestii ciudate(fenomene) care li se intamplau anumitor persoane, si am si auzit dar nu sunt chiar atat de sigura ca asa zisele vrajitorii exista. De obicei cand se intampla ceva neobisnuit oamenii devin superstitiosi si le pun pe baza vrajilor, farmecelor, etc. Ca sa fiu sincera cred ca fiecare si'o face cu mana lui nicidecum altcineva. Iar daca intr'adevar exista si suntem noi sceptici, bune nu cred ca au cum sa fie.

| Encore a răspuns:

Da

| Encore a răspuns:

Aproapo aia 2 de mi-au dat stupid, ce este asa stupid ca am zis "da", astept si eu raspunsuri aia 2 cu stupid, daca pot sa va spun "stupizi"!

| kitty_8919 a răspuns:

Nu cred:O...ma gandesc ca nu or fi bune.

| faranume a răspuns:

Nu...sh vrajitoarele astea is ca toata lumea... mint oamenii sh ei isi pierd banii

| Misterious a răspuns:

Da...mai degraba in farmece...si sunt sigura...adica am colege si sunt eu una pusa in situatie...nu pot sa-mi uit fostul dupa juma de an.sigur e ceva. :-

| just4fun_8801 a răspuns:

Uuu... iar teoria abracadabra?
e ca si cum ne-ai intreba daca inca credem in mos craciun si in iepurasul de paste

| alle_1861 a răspuns:

Nu cred, si normal ca nu sunt bune.

| deea_5245 a răspuns:

Absolut deloc. in nimic nu trebuie s`avem incredere ci doar in Dumnezeu. El este singrul care stie totul.

| domidoc a răspuns:

Evident ca sunt bune.Pentru tine.

| 4LeafCloves a răspuns:

Nu cred pentru ca nu am vazut asa ceva, Doar ce se vorbeste, da de unde stiu eu ca sunt adevarate, n-am de unde... cred doar in ce e credibil si stiu ca exista asa ceva. Nu-s bune de nimic, poate doar sa faci rau cuiva, sa-l fermeci...hee hee

| Guitarlove explică:

Aveti dreptate laughing!

| ColorfulRainbow a răspuns:

Nu straight face, nu cred ca`s bune:-s

| little_miss_sunshine a răspuns:

Categoric nu

| kenzo a răspuns:

Nu, cei mai putin inteligenti si naivi cred in astfel de lucruri! Sper sa nu starnesc antipatia unora de pe aici, este doar o parere personala!

| ioana_9748 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred in mama omida. tu in cine crezi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@domidoc-esti vesel pentru victoria timisorenilor. laughing
acum imi dau eu seama de ce nu dormi tu la ora asta si esti in cautare de ''vrajitoare'' pe TPU. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cucuveaua-sigut ti-a facut ceva.cauta-te prin babe caci numai ele te pot scoate din acele vraji. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred pentru ca stiu ca D-zeu a lasat pe pamant Binele si Raul ca noi sa le intalnim pe ambele si sa putem face diferenta intre ele.acum depinde de noi daca cerem ajutor Raului ori Binelui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa cevawinking!?
by zui