| SOLDIER a întrebat:

Ce dovada aveti ca ortodoxia e singura religie adevarata?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Crede și nu cerceta= Fi prost și lasă-te manipulat.

61 răspunsuri:
| AlexandruAdy a răspuns (pentru MMihai):

Imi permit sa te contrazic absolut
Ți-am citit tot mesajul,am crezut ca ai inceput sa enumeri limbile
Hai sa iti spun părerea mea,fără supărare
A fost,sau nu o minune ce se relatează,
O minune inseamna ceva ce nu se poate explica, daca ai explica-o, nu ar mai fi minune
Nu a scris nici o foaie Noe, vrei sa spui ca Atotcreatorul nu ar avea putere sa trimita El toate vietuitoarele la arca lui Noe
Dumnezeu Însuși a făcut posibil aceasta,
Si treaba cu frigiderul, scuză-mă, las-o la grupa pregătitoare, Dumnezeu Însuși sa îngrijit de toate, de alimentația vietuitoarelor, si a lui Noe si familiei lui
Iadul si Raiul există cu adevărat pentru cei ce vor sa creadă
Si degeaba va chinuiți sa dovediți că ortodoxia este religia adevărata
Dumnezeu nu mantuieste religiile, ci credincioșii care au trăit după voia Sa si au botezul in apa si Duhul Sfânt
Doresc pentru cititori sa raspunda civilizat si disciplinat