| Powerrrrrr a întrebat:

Ce intelegeti prin pacat? prefer raspunsuri personalizate, nu copiate din biblie

Răspuns Câştigător
| lolium a răspuns:

Pacatul e acea fapta care odata savarsita apasa asupra constiintei tale pantru ca ea face rau celor din jur sau chiar tie insuti

36 răspunsuri:
| Powerrrrrr explică:

Si care e legea lui Dumnezeu?

| Powerrrrrr explică (pentru Kaleo):

Nu mai urmaresc stirile cu "nenea Jiji" de ceva timp, dar imi amintesc ca era credincios...

| Kaleo a răspuns (pentru Powerrrrrr):

Era credincios... Tu l-ai crezut?

| Powerrrrrr explică (pentru Kaleo):

Depinde ce intelegi prin credincios. Daca el zice ca e... nu am treaba lui

| Kaleo a răspuns (pentru Powerrrrrr):

Corect. happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pacatul e acea fapta care odata savarsita apasa asupra constiintei tale pantru ca ea face rau celor din jur sau chiar tie insuti si Lui Dumnezeu.