| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea asta? ati citit din ea? merita s-o cumpar?:)

http://www.librariasophia.ro/......-7360.html

Răspuns Câştigător
| ZeitaEpociiTale a răspuns:

De ce te lasi influentat de parerile unor si altora? Daca tu consideri ca e interesanta dupa mica descriere si esti curios cumpar-o. UNi vor spune ca e o porcarie alti ca e o comoara. De pinde de interpretarea tuturor. Orice carte publicata are invataturile si partiile ei bune. Nu risti nu castigi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt curios in cartea aia sunt cruciade si sclavia de care africani au avut parte isi pierzi timpul si banii

Răspuns utilizator avertizat