| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac si eu...Asa e :( E grea viata, pentru cei care le e greu sa gandeasca:
http://logs.omegle.com/892299cd778aae68
si se mira ca nu inteleg nimc, chiar daca le zici mota-mo pff...

35 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns (pentru DeyCj):

Nu a apărut din nimic. A existat dintotdeauna.

| DeyCj a răspuns (pentru AC4S4):

Și ce dovezi evidente există în afară de o scriere într-o carte pe care toți o ridică-n slăvi și despre care nu există dovezi reale cum că reprezintă/este cuvântul unei divinități?

| AC4S4 a răspuns (pentru DeyCj):

Nu există dovezi, ce-i drept, doar argumente.
Dar, conform Bibliei, Dumnezeu nu are început și sfârșit. Dacă nu vrei să te iei după Biblie e treaba ta. Dar nu spune lucruri precum : "creștinii cred că Dumnezeu a apărut din nimic".

Răspuns utilizator avertizat
| Inferno a răspuns (pentru DracuIa):

"Te asigur eu ca dovezile sunt mai mult decat reale"
Iar faci afirmatii nefondate? Ce dovezi exista?