| ania a întrebat:

Ce ziceți de familia aceasta care a adoptat 9 copiii, unii cu nevoi speciale? - unul din România fără mâini.
http://www.youtube.com/watch?v=Ggr00IXfZOI

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foarte frumos, din pacate in Romania nu se intampla asa, din contra.

| 4b a răspuns:

...asa oameni rar mai gasesti...Domnul sa-i ajute in alegerea facuta.

| MMihai a răspuns:

Au avut bani că dacă erau săraci lipiți nu își permiteau să adopte nici un copil.

| RAY a răspuns:

Si la noi se adopteaza copii romanii de catre cei tigani pentru o mie de euro