| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

Ce ziceti asta e Romania in care traim? http://www.youtube.com/watch?v=0HOIRnbb0XE Parerea mea este DA

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

DA de o mie de ori!
Dar nimeni nu ne asculta pe noi, iar la vot au avut grija sa nu avem ce alege happy

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Eh, hai sa nu fim rai!,,, trebuie sa ne adaptam,,, prin a lupta pentru a dobandi roade, sa fim o generatie mai buna, sa fim "Unul pentru Toti, si Toti pentru Unul"!
Un Craciun Fericit!

| alecs871 a răspuns:

F*** you Romania.

| Katiee^^ a răspuns:

NU! Ajung rau oamenii care nu muncesc. Iti zic eu ca un om care are studii nu ajunge rau. Si as vrea sa-ti zic ceva despre Parazitii tai - ei se vaita despre cat de urata este viata in Romania, dar pana la urma, lor le lipseste ceva? Chiar crezi ca ei sunt revoltati? Iti zic eu, NU
Canta despre viata de cartier, dar ei stau in lux thinking E clar pentru ce sunt facute melodiile acestea - pentru public, faima
Parerea mea...

Răspuns utilizator avertizat
| esapament a răspuns:

@siko
exact, si poponautii care downloadeaza muzica lor gratuit sunt niste poponauti. NU pirateriei. (ok offtopic scuze)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si Romania Altfel. Trebuie doar sa o cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si a mea la fel.