| Silviuloan a întrebat:

Cine credeti ca ne da primul gand cand avem ceva de rezolvat?

12 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde daca e rau e de la diavol daca e bun e de la inger.

| Silviuloan explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Este bun raspunsul, dar este o ordine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creierul.

| HueyFreeman a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Alb-negru. Bine ca nu de la creier, ca era jale.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Capacitatea de gandire.

| danay72 a răspuns:

Depinde ce modul in care ne alimentam din punct de vedere spiritual.Filipeni4:8,9

| Thunderstruck a răspuns:

Troll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.

| phantomitza a răspuns:

Ziceau Sfintii Parinti ca atunci cand ai o problema si te rogi pe Dumnezeu sa te ajute, si mergi si intrebi pe cineva ce sa faci raspunsu care ti-l da ala sa-l faci, binenteles cantaresti daca e bun, dar in majoritatea cazurilor raspunde Dumnezeu prin gura omului respectiv, si zice ca daca intrebi a 2 oara si a 3 e de la diavol. happy

| Calininio a răspuns:

Noi insine, bineinteles.

| loryi98 a răspuns:

Pai de obicei, mintea deoarece suntem oameni care gandesc... Daca tu te gandeai la Dumnezeu..sunt cam sceptica in legatura cu asta, desi e posibilstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun