| Inferno a întrebat:

Daca distrugem Pamantul (bomba atomica), atunci dam planurile Lui Dumnezeu peste cap, sau consideram ca acest lucru a facut parte din planul Lui?
Pstongueresupunand ca exista.

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

''Omul a inventat bomba atomica, dar niciun soarece nu va inventa vreodata o capcana pentru soareci''
-Albert einstein

8 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Cine sa existe? Dumnezeu? laughingphai...nimic nu se intampla fara voia Lui omule

| 4b a răspuns:

laughing sunt pacate mult mai grave decat violulwinking avand in vedere ca esth liberul albitru, faci ce-ti taie capu'.
Si stai lin ca te bag in inchisoare cu orice pretlaughing

| 4b a răspuns:

Lucrurile sunt ingaduite in urma faptelor tale... faci rau, dai de rau, asa mere treaba

| 4b a răspuns:

Fizica, stiinta, ce saracia o mai fi, vine de sus; El este Seful acilea, nu fiinta umanawinking

| 4b a răspuns:

laughing tu esti dovada purawinking

| MaicutaMaui a răspuns:

Daca evadam inainte sa explodam, atunci ii dam planurile peste cap.

| MaicutaMaui a răspuns:

Manastirea noastra lucreaza cu Illuminati. Noi conducem NASA si NATO.

| MaicutaMaui a răspuns:

Da, o parte din ei nici n-au reusit sa treaca de ritualul ala... Dumnezeu sa-i ierte, numai ei stiu ce s-a intamplat acolo jos la intuneric.