| arthu a întrebat:

De ce au bisericile paratraznet? Sa nu le trazneasca cine?!

Răspuns Câştigător
| dragos38 a răspuns:

Pai daca s-ar simti ocrotiti de divinitate si eii si biserica nu ar mai fi avut nevoie de paratraznet vedealas eu pe un popa sau pe preafericitul sand in camp in momentul in care se dezlantuie natura cu fulgere si traznete si tinand si un paratraznet in mana ha.ha ha. n-ar trebui sa le fie teama ca doar d-zeu iar ocrotii

32 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Chiar azi am vazut ca un crestin care era angajat la muzeul creationismului din Kentucky a fost trasnit de fulger. Eu as avea niste dubii acum daca as fi in locul lui laughing

| viergedefer a răspuns:

Mi-a placut intrebarea