| AvalohAlyn a întrebat:

De ce ne-a fost oferită viața?

4 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Viața ne-a fost oferită ca să învățat să o apreciem și să ne bucurăm de acesta, chiar dacă de multe ori apar și greutăți.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru a ne bucura din plin de ea! Omul cand a ales sa manance din mar, practic a ales nefericirea!

| danut a răspuns:

Ca sa o irosesti tu de pomana cu aceleasi intrebari pe net in loc sa faci ceva util.

| AlexSalling a răspuns:

Pentru ca unu cu una au decis sa faca nebunii, de aceea. Esti rezultatul, deci bucura-te de viata.