| anonim_4396 a întrebat:

Doamne Iisuse Hristoase, fiul lui Dumnezeu, miluieste-ne pe noi pacatosii, ai grija Doamne de noi si iarta-ne noua pacatele noastre, caci eu roaba Ta nu ma feresc si nu ma rusinez sa pronunt numele Tau. Ajuta-i Doamne pe ei cum mai ajutat pe mine, lumineaza-le mintea si ajuta-i sa mearga pe calea cea buna.Inlatura raul din inima lor si ai grija de ei si de familiie lor, caci cu pacate ne nastem toti si prea putini venim in fata Ta fara de greseli.

Răspuns Câştigător
| venusdoom a răspuns:

straight face ( se presupune ca e un site unde pui intrebari si raspunzi la ele)

41 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

@purEvil normaal ca nu e crezul...

| MissDelevingne a răspuns:

Si ce e cu postarea asta? cineva are nevoie de rugi si le cerseste pe TPU?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ai uitat sa spui " Amin". dar spun eu pentru tine, Amin. n-am auzit de rugaciunea asta, dar e misto.

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Unde-i intrebarea mai fraierica credinciosu'?

| BallerVD a răspuns:

De ce trebuie sa postezi asa ceva aici? Nu crede gresit. nu-s satanist, sunt ateu. Dar nu cred ca asta ar fi un loc potrivit sa postezi asa ceva.

| purEvil a răspuns:

Asta'i crezu?

| Intruder19 a răspuns:

Amin.

| OSCARtoons a răspuns:

Bravo ai 2 mii de euro de la Becali :]]

| D3iDEI a răspuns:

Exagerezi mai suer12 laughing si amma e credinciaosa si emrge la biserica in fiecare duminica dar nu cred ca ar posta rugaciuni pe ent si s-ar certa cu ateiilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce tot trebuie sa faceti referire la voi cu cuvinte precum "roaba, milogul tau". Nici eu nu te-as mai asculta, e o linguseala ieftina, fara suparare dar parca ai sta pe aleea de cersetori in fiecare seara si Dumnezeu ar trece pe langa voi impresionat de fiecare milog.

| ElenaErika a răspuns:

Amin

| JUST1ANIME a răspuns:

N-ai ce face laughing