| Maxim96 a întrebat:

Dragi atei si necredinciosi aduceti dovezi ca Dumnezeu nu exista si ca Biblia e un basm!
Vreau sa vad ce spuneti!

121 răspunsuri:
| adrian1419 a răspuns:

Ca ceva sa fie infirmat trebuie sa fie mai intai afirmat dovedit

| risa13morgan a răspuns:

Nu te obosi. cine crede crede cine nu nu.toti am primit o viata si avem dreptul sa o irosim cum vrem.

| liviacomsa a răspuns:

1 demonstreaza tu ca exista
2 religia a fost facuta pentru a pastra un echilibru in viata pentru a ii determina pe oamenii sa faca cat mai multe fapte bune...
3 na eu cred intr-un stalp ( pentru ca il vad daca ma dau cu capul de el il simt etc. ma poti face sa cred ca buda dumnezeu si ceilalti 2700 exista?