| frimiturel a întrebat:

Este pacat daca am facut baie ieri? sad

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Dumnezeu ne vrea curati sufleteste si trupeste. happyhappyhappy

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era pacat daca nu faceai. Unde scrie ca n-ai voie sa faci baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc. happy

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Da. stai ca un jeg sfant mai bine... ca asa are logica.

| sanboss a răspuns:

De unde ai scos ideea asta?
pacat e injuratura ce ai ziso ieri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar a fost pacat, erai mantuit daca duhneai 5 zile a transpiratie

| EmaS a răspuns:

Este pacat sa comiti pacat si faradelege, nu sa te igienizezi.

| DonaldTrump a răspuns:

E pacat in Rai trebuie sa ai jegul cel sfant pe tine, rusine!

| VelaJohnny a răspuns:

Nu e pacat prietene, sarbatorile astea is date de oameni, si oamenii au facut legile astea, ca daca e sarbatoare facuta de ei nu muncesti si nu faci nici o activitate straight face daca e pur divina sarbatoarea si scrie clar in Biblie ca nu trebuie sa te speli sau sa muncesti atunci da...dar craciunul nu a fost infiintat de Isus sau de dicipolii lui si nici Dumnezeu nu spune nimic de el. Is facute de oameni, nu is divine, deci nu iti bate capul cu sarbatorile astea

| danay72 a răspuns:

Dumnezeu ne cere sa fim curati. 1Petru1:15,16.Deci nu ai comis nici un pacat.