| BabyPink a întrebat:

Dacă ieri am făcut baie, azi mă pot vopsi? happy

Răspuns Câştigător
| kitty947 a răspuns:

Mai asteapta 2-3 zile. Vopseaua prinde mai bine pe un par mai gras.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți fără nicio reținere.
Pa, pa.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Bineînteles! Te poti vopsi fara nicio grija, insa pentru a indeparta vopseaua va fi nevoie sa te speli pe cap din nou.
pa happy

| UNfriendLY a răspuns:

Logic.

| Alex_2741 a răspuns:

Dap normalhee heepoti sa te vopsesti cand vrei tu happy. Spor la vopsit sa imi trimiti mesaj cum te-ai facut si o poza big grin

| EUSIATIT a răspuns:

Da de ce nu.

| titza10 a răspuns:

Da

| matraguna1 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Daniela_3373 a răspuns:

Măi, fata intreaba pentru ca pe instructiunile de folosire scrie sa nu te speli inainte sa aplici vopseaua.
On:eu as zice mai bine sa te vopsesti maine.

| shakira a răspuns:

Da te poti vopsi. cand doresti u.sa ne zici cum te-ai vopsit si sa ne dai o poza... spor la vopsit, sa te faci frumoasathumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! cel mai bine esta, atunci cand parul iti este foarte curat! poti azi, inainte de a te vopsi, sa te speli, apoi ti-l usti bine, foarte bine,, si iti aplici vopsewaua, vopseaua se prinde mult mai bine pe parul curat!

sa-mi tr o poza dupa ce te-ai vopsit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti. Iti pui vopseaua pe par, ti-o lasi cateva minute ca sa se inmoaie si gata. Te speli pe cap si ti-l usuci.winking