| TutacBogdan a întrebat:

Eu Il iubesc pe Domnul Isus. Tu?!

39 răspunsuri:
| a1doru a răspuns (pentru DJohnny):

Daca tot corectezi; se spune:se scrie cu 2 i, nu:se scrie cu 2 de i rolling on the floor

| DJohnny a răspuns (pentru a1doru):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema, ce faci papuasa, ma tii la ignor sa nu-ti pot raspunde si cind vrei sa spui tu ceva ma scoti, dupa care ma bagi iar la ignor? Nu esti deloc hotarita cu functia aia de ignor, vrei sa vorbesti doar tu si restul sa taca si sa-ti asculte aiurelile. Si asa faci de ceva vreme. Nehotarito.
Hai sa-ti explic de ce se scrie asa. Nu-i vorba de o simpla greseala de redactare (halal crestina mai esti). Iisus scris cu un "i" inseamna magar si cu dublu "i" inseamna mintuitor.
Acum, iar m-ai bagat la ignor, sa nu-ti raspund.
Banuiesc ca asta se trage de la secta ta, care dupa ce a vazut ca aiurezi, nu ti-a mai dat dreptul la cuvint si te-ai mutat pe net unde incerci sa vorbesti doar tu.

Răspuns utilizator avertizat
| alinutzaap a răspuns:

Si eu il iubesc.love struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare are convingerea sa religioasă, nu trebuie să ne etalăm aici, că războiul este aproape!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yup

regis
| regis a răspuns:

Eu pufnesc in ras cand vad cat de penibili sunt unii.

Răspuns utilizator avertizat