| Nucreeed a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=A_a6RjR_AHY

Genial sau ce?!=))

10 răspunsuri:
| xxGhost99xx a răspuns:

Nu-i rau! laughing)

| Exilee a răspuns:

Mie unul mi se pare chiar patetic, un lucru imoral. Irational trebuie sa fi fost cel care a facut aceasta mizerie. DUpa 7 secunde mi-a pierit cheful.

| Nucreeed explică (pentru Exilee):

Da normal...te'ai uitat 7 secunde si de atunci ai inchis ochii.u ignorant fuk..MORI cu religia ta imputita si sa ma p.is eu dumenezeu tau ala imaginar.

acum vreau sa ma blestemi ca sa ajung in iad..is satul de astia ca tine..ignoranti..normal..numai ce scrie in biblie e adevarat..numai ca acolo scrie doar lucruri fara pic de logica si sens..si prea multe nu se leaga...
HAI PA si sper sa te simti bine in RAI m.m de prost

| Exilee a răspuns (pentru Nucreeed):

Nu este treaba noastra sa judecam pe altul.
De unde stii tu ca ma duc-n Rai? Daca am locul asigurat in infern? DUmnezeu este in masura sa ne judece.
''acum vreau sa ma blestemi ca sa ajung in iad''. Doamne fereste... de ce-as face asta? Niciodata.

| Lizzu a răspuns (pentru Nucreeed):

Ce ai? Ce crezi ca toata lumea de pe Pamant e obligata sa creada in ce crezi tu?
Taci din gura! Habar nu ai sa te exprimi civilizat.Niciodata nu vei convinge pe cineva sa -ti accepte parerile daca vorbesti in felul in care o faci.
Josnic mod.

| Nucreeed explică (pentru Lizzu):

Nu am incercat sa conving pe nimeni..doar m-am descarcat putin pe el pentru ca nu mai suportam raspunsurile de genu...si cat de civilizat te'ai exprima...ei tot ce vor inteleg din ce zici tu..mereu..atat de ignoranti sunthappy adios

| Lizzu a răspuns (pentru Nucreeed):

Nu avem ce face ...cum sa convingi ..pentru ca fiecare crede ce crede asa cum tu crezi opinia ta...

Nu merita nimeni sa te descarci asa pe el...
Poate intr-o zi isi vor da seama toti. Pana atunci mai este..rabdare.

| BybyxBianca a răspuns:

laughing genial

| BlackSulphur a răspuns:

Epic xD

| kkryss1998 a răspuns:

Naspa!