| AℓℓeAℓℓexa a întrebat:

Nu mai cred ca in Dumnezeu de vreo 5 luni. Ce sa fac?

Invadam,invadam,invadam, invadam(nu ma bagati in seama laughing)

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti posedata de demoni si invadezi categoria religie! chemati preotul cat ii fac o rugaciune.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Muhahahaha. Este adevarat, ma tau, si imi curge sange, si ma uit la filme cu demoni, poate chiar sunt posedata. De-asta am venit sa va invadez! Nu stiu daca voua va plac demonii, cred ca nu.devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti tai gatu'!

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa ma omor. Sunt nemuritoare, de aceea ma tai, daca vrei pot veni la tine sa-ti demonstrez devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Vin-o big grin Te astept!

| ConducereaLumi a răspuns:

Auziti numai eu cred ca ar trebui pus un zid de asta intre categoriile T/A si religie?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da Da mai vreaaaau HAHA laughing

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare mie sau tu nu esti unul de-al lui Dumnezeu?! Daca ai fi fost nu ai fi reactionat asa devil. Vrei sa imi spui adevarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eh sunt dar nu intr-un sens crestin...Doar numele meu ar trebui sa spuna mai multe nu?

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Iti sugerez ca dupa ce te tai sa sugi sangele imediat, nu lasa sangele sa ia prea mult contact cu aerul, in felul asta isi pierde din gust.

| 22SWAG22 a răspuns:

Ce sa faci?
Manca o ceapa.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Exact asta fac happy. Imi place mult gustul de sange, mai ale ca al meu e mai amarui decat al unor prietene happy

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru 22SWAG22):

Sugi o ceapa. straight face

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Din ce parte a corpului te hranesti? Eu am incercat pana acum de pe maini si picioare.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Atunci de ce mai stai de partea aceea? De ce nu vii acolo unde tot ce vrei poti face fara ca cineva sa iti atraga atentia? Eu una asa am facut, iar acum mama incearca sa ma schimbe, dar nu v-a reusi happy

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Pai,din maini si de la obrazul unor fete happy. De la maini ma hranesc mai mult de la degete. Acolo doare mai puti si imi e mai usor sa fac rost de mai mult devil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Sunt liber cugetator adica am ce opinie vreau eu si nu accept niste dogme prestabilite happy
Ar trebui sa o asculti pe mama ta ea reprezinta modelul tau in viata nu?

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Incearca si de la animale, de exemplu o gaina, un pui, depinde in ce zona esti : de la sat /oras. Eu sunt de la sat si ma pot infrupta dintr-un animalut cand am eu chef.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Nu o ascult decat in privinta asta. Oricum nu prea am timp de vorbit cu ea straight face. Si cum naiba am ajuns sa vorbim de mine cand eu vreau sa te atrag spre partea mai intunecata? Nu mai schimba subiectul laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

laughing

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Eu sunt din Bucuresti dar nu voi incerca asta pe animale. Imi e mila de ele, si as incepe sa plang.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ce rea estihappy

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

A inceput sa-ti placa razboiul astahee hee
Aseara erai irascibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Am si eu momente.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Deci,v-ati planificat sa invadati T/A-ul? Si noi! Si ce momente, cand esti irascibil?

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

"Sa te atrag spre partea intunecata"? rolling on the floor. Esti inca mic copil in aceasta arta a turturii. Iti este mila de animale si totusi zici ca esti "posedata"? Ei bine nu exista posedari. Te hranesti de acolo unde te doare mai putin? Eu ma hranesc de acolo de unde doare mai mult, pentru a simti fiecare minut de durere, de tortura, de teroare...Cand ai sa inveti ce e ura adevarata atunci sa vorbesti despre pofta de sange, partea intunecata si chestii din astea. Daca nu poti sa omori nici macar un animal atunci tot ce ai spus pana acum sunt simple facaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eh imi place sa le spun oamenilor cum sunt si de aceea unii considera ca ii jignesc..Aseara eram si obosit si m-am luat la hartza cu una big grin Si de aia irascibillaughing
Si da T/A este o categorie interesanta big grin