| AℓℓeAℓℓexa a întrebat:

Nu mai cred ca in Dumnezeu de vreo 5 luni. Ce sa fac?

Invadam,invadam,invadam, invadam(nu ma bagati in seama laughing)

64 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să ștergi întrebarea. happy

DOMNUL FIE CU TINE! smug smug

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Musique):

Las-o pe tati intrebare in pace. Ce ai cu ea? Si cel mai importatnt lucru, se pare ca ai venit si tu smug.
Mno serios laughing)

| Musique a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ocupă loc degeaba.
Veniș și eu.

| Maxim96 a răspuns:

Esti posedata de puterile intunericului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti posedata de demoni si invadezi categoria religie! chemati preotul cat ii fac o rugaciune.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Muhahahaha. Este adevarat, ma tau, si imi curge sange, si ma uit la filme cu demoni, poate chiar sunt posedata. De-asta am venit sa va invadez! Nu stiu daca voua va plac demonii, cred ca nu.devil

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Iti sugerez ca dupa ce te tai sa sugi sangele imediat, nu lasa sangele sa ia prea mult contact cu aerul, in felul asta isi pierde din gust.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Exact asta fac happy. Imi place mult gustul de sange, mai ale ca al meu e mai amarui decat al unor prietene happy

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Din ce parte a corpului te hranesti? Eu am incercat pana acum de pe maini si picioare.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Pai,din maini si de la obrazul unor fete happy. De la maini ma hranesc mai mult de la degete. Acolo doare mai puti si imi e mai usor sa fac rost de mai mult devil.

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Incearca si de la animale, de exemplu o gaina, un pui, depinde in ce zona esti : de la sat /oras. Eu sunt de la sat si ma pot infrupta dintr-un animalut cand am eu chef.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Eu sunt din Bucuresti dar nu voi incerca asta pe animale. Imi e mila de ele, si as incepe sa plang.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ce rea estihappy

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

"Sa te atrag spre partea intunecata"? rolling on the floor. Esti inca mic copil in aceasta arta a turturii. Iti este mila de animale si totusi zici ca esti "posedata"? Ei bine nu exista posedari. Te hranesti de acolo unde te doare mai putin? Eu ma hranesc de acolo de unde doare mai mult, pentru a simti fiecare minut de durere, de tortura, de teroare...Cand ai sa inveti ce e ura adevarata atunci sa vorbesti despre pofta de sange, partea intunecata si chestii din astea. Daca nu poti sa omori nici macar un animal atunci tot ce ai spus pana acum sunt simple facaturi.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Scarbo):

Ba nu,sunt fel si fel de oameni. Daca tu nu poti intelege asta este problema ta. Si daca ar fi sa o dau asa,da am o varsta mica, gelos? Nu te mai lua de altii daca nu stii prin ce au trecut si prin ce trec in actualul fapt. Si da, ma abtin sa nu fac misto si ca toate alea pe aici straight face. Nu mai judeca lumea abia cunoscuta. Si ce daca beau de unde doare mai putin. Eu poate sunt sadica, dar tu esti psihopat daca omori animale si le bei sangele, fara suparare.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Trebuie iar sa crezi in EL
Daca tu crezi in Dumnezeu si nu exista nu pierzi nimic dar daca nu crezi in Dumnezeu si EL exista atunci ai totul de pierdut.

| Scarbo a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Cum spuneam asta e o arta, nu are nimic de a face cu nebunia.
E problema ta daca ai chef sa bei sange de la alte persoane din aceeasi rasa. Nu ai de unde sa stii cand vei face cancer sau leucemie.

| ErrorFound a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Pisi, daca ma sugi si pe mine? laughing))))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| ErrorFound a răspuns (pentru SaveOurSouls):

Ce sunteti asa seriosi? Copiii din ziua de azi stiu multe si cred ca pot intelege o gluma(chiar daca-i una proasta, recunosc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti tai gatu'!

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa ma omor. Sunt nemuritoare, de aceea ma tai, daca vrei pot veni la tine sa-ti demonstrez devil

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Vin-o big grin Te astept!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da Da mai vreaaaau HAHA laughing

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare mie sau tu nu esti unul de-al lui Dumnezeu?! Daca ai fi fost nu ai fi reactionat asa devil. Vrei sa imi spui adevarul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eh sunt dar nu intr-un sens crestin...Doar numele meu ar trebui sa spuna mai multe nu?

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Atunci de ce mai stai de partea aceea? De ce nu vii acolo unde tot ce vrei poti face fara ca cineva sa iti atraga atentia? Eu una asa am facut, iar acum mama incearca sa ma schimbe, dar nu v-a reusi happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Sunt liber cugetator adica am ce opinie vreau eu si nu accept niste dogme prestabilite happy
Ar trebui sa o asculti pe mama ta ea reprezinta modelul tau in viata nu?

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Nu o ascult decat in privinta asta. Oricum nu prea am timp de vorbit cu ea straight face. Si cum naiba am ajuns sa vorbim de mine cand eu vreau sa te atrag spre partea mai intunecata? Nu mai schimba subiectul laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

A inceput sa-ti placa razboiul astahee hee
Aseara erai irascibil!

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Am si eu momente.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Deci,v-ati planificat sa invadati T/A-ul? Si noi! Si ce momente, cand esti irascibil?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eh imi place sa le spun oamenilor cum sunt si de aceea unii considera ca ii jignesc..Aseara eram si obosit si m-am luat la hartza cu una big grin Si de aia irascibillaughing
Si da T/A este o categorie interesanta big grin

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca suntem tari smug. Te alaturi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Nu stu'

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ademenim cu o bere?:>

http://i.imgur.com/T2DZDsC.jpg

| ConducereaLumi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat vad ca esti singurul care vrei pace de la religie... bv'o poate mai convingi lume big grin

| ErrorFound a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Acum serios, de unde le luati?

| ErrorFound a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Pisi, lasa-l pe Horror in pace. E de-al meu. laughing

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru ErrorFound):

Google Imagini happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

Nu cu o bere..Cu mai multe!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Nu vreau nici o pace dar nu am nici o treaba cu voi! Nu ma intereseaza cu cine v-ati certat..Nu e treaba meawinking

| ConducereaLumi a răspuns (pentru anonim_4396):

Om corect, bv'o ai 2 berii de la mine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ErrorFound):

Dar nu-s in pace sunt in razboi?

| BlackSulphur a răspuns:

Impusca-te.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru BlackSulphur):

Sunt nemuritoare devil

| BlackSulphur a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Atunci dati viata pentru omenire. Crede-ma, dandu-ti viata chiar ne ajuti.
Sau macar nu mai consuma legale, ca o sa ajungi sa-ti bag cutitu-n coaste... De fapt, daca ma gandesc mai bine, continua!

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru BlackSulphur):

Mda...Vorbe-n vant nu-s pentru mine scumpete!

| BlackSulphur a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Si ce ai vrea, sa vin sa-ti tai eu gatul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackSulphur):

Normal ma ca vrea de ce o mai intrebi pe biata fata nu vezi ca asteapta sa fie abordata?

| BlackSulphur a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, nesimtitul de mine, cum de nu mi-ai dat seama. Pai atunci, "sa trecem la treaba".

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackSulphur):

Asa te vreau big grin

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru BlackSulphur):

Lasa-ma cu chestii d-astea...

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Ok,acum ai fost foarte rau puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Hai te rog sa ma ierti puppy dog eyes

| ConducereaLumi a răspuns:

Auziti numai eu cred ca ar trebui pus un zid de asta intre categoriile T/A si religie?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat
| Veliar a răspuns:

De abia astept sa ne intalnim in imparatia tatalui meu din adancuri.