| Încrucişătorul a întrebat:

O intrebare pentru cei care sarbatoresc Craciunul pe stil vechi: peste 2 saptamani, vine apocalipsa lu' peşte si la voi?

Ce-i drept, voi sunteti mai norocosi...

2 răspunsuri:
| AllyPitica a răspuns:

Nu vine nimic stai linistit\a! Nu vine nimic! Fac ajtia misto de noi! Eu iti spun ca nu vine nimic! Cei care au credintsa in Dn`zeu nu cred in asa ceva! Trebuie sa avem credintsa in El si vom scapa! Dar eu iti zic ca nu vine nimic! :* :* :X :X happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vorbesti despre ea, si faci haz de necaz, stii prea bine ca va veni.candva.deocamdata nu vine fiindca nu s-au implinit toate cate trebuiesc, pentru ca revelatia sa aiba loc.dar cum poti muri pana maine, nu te gandi la; peste doua saptamani.gandeste-te ce intrebare lasi ca ultima pe tpu.sa fie frumoasa, sa aminteasca de tine, sa fie interesanta sa raspundem cu placere si sa te ajutam.ce inseamna; o intrebare pentru cei? sfarsitul nu vine pentru toti odata? individual murim pe rand si nu la rand ci pe sarite.