| anonim_4396 a întrebat:

Păreri despre seria de cărți "Secretul""?(The Secret)(
de Rhonda Byrne?
Este și film.
Secretul,Puterea,Magia,Învățături zilnice,Eroul, astea sunt cărțile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit și eu cartea "Secretul - Legea atracției" acum câțiva ani, așa, din curiozitate. Pot spune că pe mine personal nu m-a impresionat. Consider că nimic nu pică din cer și nu atragi un lucru doar cu forța gândului ci trebuie să muncești pentru acel lucru.

| badpanda a răspuns:

O carte trebuie citita. Apoi depinde ce intelege fiecare din ea.
Vorba poetului: daca prostii ar zbura ar fi intuneric.

| AndrElle a răspuns:

Dragul meu, sau draga mea nu sunt reale cărțile. Eu am văzut filmul secretul și am luat notițe. Am aplicat în viața de zi cu zi și am fost pedepsita pentru ce am făcut. Ei nu vând informația că sa te ajute ci că sa laude ci că să prindă persoanele slăbuțe mintal și să le manipuleze. După ce am citit cartea trezirea mi s-a intamplat.