| Westfalia a întrebat:

S-a dovedit :inchinaciunile la Paraschiva,(sau ce-a mai ramas din ea) au efect!
Nu credeti?
http://www.youtube.com/watch?v=CCR_gmrWop4

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt destui idioti care arunca cu noroi, daca la ei nu merge nu inseamna ca la ceilalti e la fel ca la ei

| Exilee a răspuns:

Nici nu merita sa vizionez mai mult de 10 secunde aceasta scarba de videoclip. Aceasta este propaganda, minciuni si iar minciuni.

| Westfalia explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ar,,merge'' si la ceilalti dar nu stiu sa-si rupă genunchii si coatele mai tare,
atunci are efect mai puternic, cand te indobitocesti mai tare! http://www.trilulilu.ro/......apt-scopul

| Westfalia explică:

Sigur ElȘhadai si-a pus,, amprenta ''!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Westfalia):

Nu sunt unii care au spiritul de gloata foarte dezvoltat, eu am fost la sfanta parascheva de vreo 6 ori, am vazut si oameni normali dar si habotnici, unii au venit din convingere, altii din superstitie ca asa e bine, altii din curiozitate, altii sa strice atmosfera si au venit si chibitii cu televiziunile de cancan si a iesit ghiveci

| Angel0 a răspuns:

Un ziarist incompetent a scris un articol de rahat.Se intampla la fiecare 2 minute in Romania.
Dar macar esti "informat".

| Westfalia explică (pentru Angel0):

Din pacate aceste articole pe care le formulati voi (o anumita categorie) a fi de rahat,sunt cu substrat REAL,nicidecum imaginar sau de,,dres busuiocu'',cum fac cei care apără această tagmă,popii!
Spune-mi! de ce crezi ca,cu toate ca este data lege in Romania,ca religiile sa nu fie,,amestecate''cu statul,totusi ortodoxia si nu numai,este subventionata de stat? De ce,nu este institutie indempendenta,cum sunt in tarile civilizate? Aaa,sunt interese politice, aaa, biserica se foloseste de politic si invers pentru asi face planurile, pe spinarea unui popor deja prea mult indobitocit! asta e cu totul altceva. Daca tu nu platesti impozit la stat, vei fi sanctionat! popii sunt scutiti de taxe si impozite- de ce? SUNT EXTRATERESTRII?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu mi se pare interesant deloc, parerea mea