| andreyboss a întrebat:

Ce credeti despre asta http://www.youtube.com/watch?v=QLHRaljtX9k

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Doamne ce situatie tampita...mai ales ca era fata...ca daca era un baiat nu stiu daca facea vreo ceva.mai ales un tip desta care nu are frica de nimic ar cobora cu pusca si pochappy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut farsa. Cam aiurea. Imi dau seama ca fata s-a speriat teribil. Cred ca au mers prea departe.

| JoJo a răspuns:

Asta se poate numi farsa?straight face sunt persoane mai sensibile... putea draq sa faca un atac de cord, ce oameni tampiti!

| costyn162 a răspuns:

Sunt glume de prost gust.Eu sunt cu totul impotriva chestiilor de genul asta. Sunt exagerati, si la un moment dat chiar nu mai au nici un haz.

| andreyboss explică:

A inca ceva era fals totul inclusiv si fata cea speriata

| sssSnake a răspuns:

Saracaaastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e infricosator!

| loredana99 a răspuns:

Eu cred ca e infricosator!

| loredana99 a răspuns:

E aiurea de infricosator!