| 37 a întrebat:

ce părere aveți despre acest video :
https://www.youtube.com/watch?v=dMZqgVLzwwA

Răspuns Câştigător
| Inception a răspuns:

Cel care a făcut acest video a vrut sa ne deschidă ochii, se vede ca este bine documentat, nu exista îndoiala ca trăim vremurile cele din urma! Si una dintre cele mai puternice marturii este faptul ca toți credincioșii și necredincioșii prevăd limpede, chiar în ignoranta lor ca ceva se pregătește și ceva foarte serios urmează sa se întâmple. Sunt sigur ca se finalizează un eveniment decisiv pentru istoria lumii. Mai mult sau mai putin, asa simțim toți.
YuNuS11 este un ignorant și un fraier, am văzut multe răspunsuri pe Youtube de genu: 666 este numărul cabalistic al Soarelui, aberații. Cei care zic asta sunt niște idioți.

31 răspunsuri:
| danay72 a răspuns (pentru 37):

Neascultarea de Dumnezeu i-a făcut pe Adam și Eva sa cada în păcat. La fel e și azi. Dacă oamenii studiază atent Biblia înțeleg ce anume cere Dumnezeu de la noi și sunt atenți sa nu păcătuiască. Dacă vrei cu adevărat sa faci ceva, poți reuși.