| imale a întrebat:

Urmariti acest clip. https://www.youtube.com/watch?v=HzNiqXgBU0g. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare credinta ii are atat pe cei care o respecta, dar mai are si uscaturi. Nici o credinta nu face exceptie;
Acei oameni strecurati unde nu le era locul vor raspunde in fata lui Dumnezeu pentru toate faptele lor;

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

No comment...

| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Ma intreb destul de des, oamenii astia sunt prosti, sau se fac? Nu cred in dumnezeu, sau cred ca o sa-i ierte orice ar face, astfel facand tot ce vor?