| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre acest clip? fiti sinceri acum.
https://www.youtube.com/watch?v=R_cWgq31_MU

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
E un nivel de cultura generala extrem de scazut, nu au avut de la cine sa invete nimic, ori nu li s-au parut important sa stie, si nu au acordat atentie.In cel mai rau caz, amandoua.
O zi buna Octavian!

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta inseamna cu adevarat sa fii salbatic urcat in cocotier sau... toata viata ta sa stai rezemat de un toiag, e jale ce se intampla prin satele astea!

| gemeni6226 a răspuns:

Sincer nu credeam ca exista atitia analfabeti la noi in tara si sunt de acord cu comentul scris de Only the best sub videoclip ca nu e de ris e de plins si ca acestia merg la vot si voteaza viitorul copiilor nostrisadsadsad.

| Doarunaltutilizator explică (pentru gemeni6226):

Ma mir cum de unii sunt interesati de politica generatia asta care a crescut la sat,oameni in varsta ii preocupa politica dar generatia de azi,pe ei nici nu-i intereseaza nici la stiri nu se uit eu ma uit ocazional si mai stiu din auzite, romanii vrobesc mult despre politica asta e unicul lor subiect fie ca-s la o nunta, la terasa, la bar, la magazinul de bloc despre politica vorbesc ore in sir si despre fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu este mai trist, decat un popor ingenuncheat!