| OctavianDanielMaria a întrebat:

Unde scrie in Biblie ca zeul iudeu a creat animalele hermafrodite?

10 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Dacă ai fi alocat atât timp învățatului la școală cât timp aloci să postezi aici întrebări penibile, poate ai fi trecut de clasa a 8-a.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Tu negi penibilul întrebărilor tale așa cum negi existența lui Dumnezeu, e clar.

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Dacă nu vrei sa crezi in Dumnezeu de ce ești atât de preocupat in secțiunea "religie"?
Lasă atunci oamenii credincioși in voia Domnului nu ii tot ispitii

| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu trebuie să îți dovedesc nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

În Biblie scrie să nu arunci mărgăritare la porci.

Răspuns utilizator avertizat