| LoveToHate a întrebat:

V-ati gandit vreodata sa va sinucideti? Daca da, ce v-a oprit?

33 răspunsuri:
| lilith666 a răspuns:

Da de multe ori. Ce m-a oprit? Amintirile, cand te gandesti ca se va sfarsi, iti vine ca un filmulet toate momentele frumoase(la mine foarte putine)si nu poti pur si sumple nu poti. Si cum e? E naspa eu am incercat cu taiatul venelor si ustura te arde! nu incercati asa ceva happy

| reihiuke a răspuns:

De ce pui intrebarea? Si de ce e cea spanzuratul e cea mai proasta metoda? Doare cel mai putin. Iar de pastile, nu esti 100% sigur.

| Progeniturã a răspuns:

Poate unora li se pare ciutat/amuzant ca ceea ce m-a oprit si mi-a schimbat aceste ganduri a fost un Anime (prefer sa nu zic ce anime) iar de atunci au tot aparut lucruri frumoase in viata mea care ma fac sa o apreciez mai mult