| cristi202 a întrebat:

Va urez Craciun Fericit!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Oricine ai fi, termină cu trolling-ul!

49 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Inteligenta de mine, m-a durut in fund de tine. cool

Răspuns utilizator avertizat
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pacat ca nu e aici wooden sa vada.thinking

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Urât din partea ta.Toţi am pus mână cu mână şi am făcut tot posibilul pentru a-ţi rezolva oarecum problema. Dacă a-şi fi în locul tău a-şi muri de ruşine, mai ales în faţa userilor care zile la rând au pus codul contului tău pentru a te ajuta.
Este extrem de urât să vii pe un site şi să scrii că ţi-a luat foc casa doar ca să obţii bani de la userii de aici.Tu ştii că au fost copii de pe TPU care şi-au rugat părinţii să te ajute? Contează gestul în sine.
" Multumesc tuturor credurilor care mi-au dat bani!"nu ar trebui să scrii asta ci "Vă mulţumesc din tot sufletul, dar eu sunt o persoană care îşi bate joc de toţi".
Urât!

| FucktheSystem a răspuns:

Ori ți-a spart cineva contul ori ești cel mai genial om în viață.

| akta a răspuns:

Domnule ateu care spargi conturi TPU, macar ai simtul umorului.
Am ras cu lacrimi.Esti tare.rolling on the floor

P.S.Lasa-l in pace pe Cristi, ca nu si-a revenit complet.Radem glumim, dar limita nu o depasim.
Ema este pe lista? Deja îmi imaginez intrebarile.devil

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este adevarat ce spui m-ai dezamagit tare. Va trebui sa restitui banii, altfel te-ai putea trezi cu mai multe plangeri penale pentru inselaciune.

| Eღilia62 a răspuns:

Om de nimic ce esti, ori Cristi, ori ala care i-a spart contul.

| IzabellaLoredana a răspuns:

Daca este adevarat, foarte urat din partea ta! Ar trebui sa se ia masuri!

Răspuns utilizator avertizat
| carpediem a răspuns:

Da...e ceva gen iad si paradis. Recunosc ca si eu am vrut sa pun umarul sa te ajut cu munca nu sa dau bani, dar nu am facut-o pentru ca mi s-a parut dubios cand ai spus ca aeroterma a stat nesupravegheata 10 minute, lucru care mi s-a parut dubios ca in 10 min. sa arda haine, geanuri etc. Atunci am spus ca e din cauza socului si nu ai aproximat bine, dar ceva m-a oprit. Am instincte bune de care ascult si iata ce zici tu acum. Oricum si acum e ceva dubios deoarece din cate te cunosc de aici nu vad sensul de a te demasca si sa-ti bati cuie in talpa, pentru ca scopul a fost atins. In fine, nu stiu de ce ma obosesc sa mai scriu, to be or not to be...nu mai e nimic de zis.

| misterioaѕa a răspuns:

Hai înjură! Atât îţi permite gândirea ta limitată.
O zi bună!

| Chocoleata a răspuns:

Zbori de pe site, nebun incurabil!

| Anonymus314 a răspuns:

Poate-i verifica totusi cineva ip-ul de pe care a postat in trecut, si de pe care posteaza acum.

| ProjectJackpot a răspuns:

Mda,bine. Si tu te-ai dat de gol pentru ca? Daca intr-adevar voiai sa faci misto de cristi, trebuia sa fii mai subtil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un mare NESIMTIT.Toti de aici au vrut sa te ajute deoarece povestea ta parea cat se poate de reala. Daca as fi in locul tau, as da tuturor banii in apoi si mi-as cere scuze.Dar macar si "Multumesc" tuturor '"credurilor" care ti-au dat bani, deoarece s-au gandit la tine si la bunastarea ta! Si oricum mi-am dat seama de minciuna ta:"aeroterma nesupravegheata 10 minute".Te rog, o aeroterma nu arde in 10 minute, si daca ar arde nu ar distruge o casa.Asa ca, in concluzie, vei fi (cel mai probabil)denuntat la politie pentru inselaciune si v-a trebui sa le dai tuturor banii in apoi.

| ProjectJackpot a răspuns:

Si,eventual, Holiud iti era complice. Nu de alta, dar el a afirmat ca a fost la tine acasa. Plus ca a mai vorbit si Ema cu tine la telefon. Toti erau in cardasie cu tine, nu?

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

Am scris deja la Contact și sper că în scurt timp se vor lua măsuri.
Este clar că acest cont a fost spart (și nu e primul), așa că nu luați în serios nimic din ceea ce zice! Nu vă lăsați păcăliți!

Sărbători fericite!

P.S. Și apropo, http://www.TPU.ro/......intrebare/ (raportată).

http://www.TPU.ro/......ece-a-pus/ (repostată).

| misterioaѕa a răspuns (pentru ProjectJackpot):

Răspunsuri inteligente!
Ai voturi din partea mea! Sunt de acord cu tine!

| Inferno a răspuns:

Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha laughing laughing laughing
Buna asta.
Pacat ca te dai singur de gol cu urmatoarea intrebare. Mai bine o stergi.

| misterioaѕa a răspuns (pentru NOname):

NOname cum să spargă un cont? nu este posibil, doar dacă îi ştiau parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi apare chenarul in care sa imi pun raspunsul si daca mai dau un refresh imi apare "UPS...ne pare rau ca ai luat teapa, bla bla bla." asa ca ma folosesc de raspunsul tau prin optiunea "raspunde".
In primul rand au mai fost si alti useri la Cristi si cica e pe bune, "e dezastru acolo" citand o userita din unele discutii pe tema acestui subiect.
In primul rand eu nu-mi tin mesajele mai mult de 5 minute in mesageria privata pentru ca "hacker-ul" ar putea afla numere de telefon sau alte date personale.
Orice parola se poate sparge mai ales ca acum, prin simpla achizitionare a unui sim prepay, ai un ip si acces la internet fara acte sau facturi.

| Anonymus314 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Poti sa stii ce-a facut pentru bani?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Anonymus314):

Nu înţeleg!

| Anonymus314 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Daca i-a oferit bani (bou asta) pentru cont si el a acceptat?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Anonymus314):

Da,de ce?

| Anonymus314 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Ca sa-si repare casa sau na, o fi avut motivele lui.

NOname
| NOname a răspuns (pentru misterioaѕa):

Crede-mă, este posibil.
I s-a mai spart contul și IMPERIEI, Brigaelei, lui branicu (utilizatorul de pe locul 10) și altora. Nu este primul caz pe TPU.

(Poate au niște parole ușor de ghicit; poate au fost neatenți și s-au expus singuri, nedelogându-se la timp și lăsându-și parola neprotejată; poate avem pe TPU niște hacker-i care și-au făcut un scop în viață din a troll-a de pe conturile celorlalți; poate...)

| misterioaѕa a răspuns (pentru Anonymus314):

De asta ne face în tot felul?laughing