| MirelaLaura1395 a întrebat:

A consumat cineva Alcachofa Forte? Daca da, vreau detalii va rog big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Victor195 a răspuns:

Mama mea si-a cumparat Alcachofa Forte! Nu te sfatuiesc sa il consumi sau sa il cumperi! Este un lucru de nimic nu te ajuta sa slabesti. Reclama lor te convinge acest lucurl. Dar din pacat nu are niciun efect!

| pearsonman a răspuns:

Este un produs care iti taie pofta de mancare, dar nu vei arde grasimea foarte eficient, ti-as recomanda ceva bazat pe ceai verde pentru a accelera metabolismul grasimilor plus ceva miscare la sala fitness.Astfel vei avea un fizic cu aspect placut si sanatos in primul rand.iti pot sugera un produs de care multe dintre cunostintele mele fete le folosesc http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_id=719 sau poti folosi L-carnitina un aminoacid care transforma din stratul adipos energie.