| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Cicalfate de la Avene pentru semnele lasate de acnee? Daca da, a dat rezultate? Si in cat timp? Cel mai detaliat raspuns se alege cu o funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deea2sabau a răspuns:

Poi este ff bun pentru acnee, in max o saptamana vei avea pielea curata si fara semnele lasate de acnee. Funda?