| darts01 a întrebat:

A incercat cineva pastilele de maca? Ce puteti spube despre beneficiile lor in legatura cu cresterea parului, pitenta si starea de oboseala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ddeennyy08 a răspuns:

Nu sunt prea benefice. Iti sugerez uleiul de ricin. E natural si mai sigur. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi al mediculd e familie sa-ti faci niste analize medicale, cautand cauza problemei de sanatate si tratand-o, pentru ca maca nu functioenaza daca un organ este bolnav.