| AliceAne a întrebat:

A luat cineva Fitofibrom Stop? da rezultate? doctorul mia recomandat Fitofibrom Stop si un regim, ca alternativa la operatie de eliminare sau ardere a fibromului. credeti ca voi reusi sa scap de fibrom cu acest tratanent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felix65 a răspuns:

Aproape sigur ca vei scapa, dar trebuie sa te tii cu regularitate de tratament si de doctorul curant! Nu e bine sa te operezi, atata timp cat poti sa te tratezi medicamentos.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ceai de pelin + 1 lingura de bicarbonat /kg de ceai = ai scapat de problema

| Kapas_Rafila_1951 a răspuns:

Da

| Kapas_Rafila_1951 a răspuns:

DA!

| anibeita a răspuns:

Ce regim ti-a recomandat? Ai incercat si cu radacina de papadie?