| Solix a întrebat:

A luat cineva magneziu? Cum v-a fost? Pentru ce ati luat? A avut vreun efect pozitiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eu am luat Aspacardin. E magneziu care asigura functionarea optima a inimii si nu numai.

| cosminandrei96 a răspuns:

Da. Magneziul este foarte ok pentru intarirea muschilor. Eu am luat pentru ca ma intepa inima (muschii inimii de fapt) si m-a ajutat foarte mult.
Daca ti-a recomandat mediul este bine sa iei, din care stiu nu poate avea efectiv negative decat daca iei cantitati prea mari, normal.

| LexyForever a răspuns:

Da,am luat magneziu are gust de lamaie dar l-am luat inainte sa stiu ca am alergie la lamaielaughing))), da.e pentru mushii oase si nervi in principal pentru dezvoltare, gustul nu e cel mai bun din lume in opinia mea dar daca il iei mai mult timp iti garantez eu ca ajuta mult//FUNDA?laughing))