| vio a întrebat:

A tinut cineva cura de slabire cu boabe de orez nefiert? astept pareri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Aia cu boabele numarate? Daca este aia da eu am tinut si nu am slabit deloc pot sa-ti zic.Nu stiu ce rezultat zic altii ca le-a dat dar mie personal nu mi-a facut nimic.

10 răspunsuri:
| vio explică:

Daaaa... aia cu boabe numarate...

| roxi_8971 a răspuns:

Nu este buna.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e buna de nimic.

| anita_2588 a răspuns:

Aceasta cura de slabire nu este deloc folositoare, in plus are de suferit forte mult stomacul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti dau si un alt fel de raspuns: eu am 15 ani si ceva, ~1.7 m, momentan 66-67 kg. Am avut 78, iar in decursul a 1an am slabit ( bine, ca nu am tinut tot anul cura, dar...asa ca reusita.). O cura ar fi urmatoarea: dimineata 1 mar+1 cafea sau ceai la pranz o pulpa fara pielita pe gratar sau fiarta, cu f putina sare, sau ficat fiert, sau pipote. Dupa amiaza o punga de fibrosan, iar pana la culcare 2 mere ( cand vrei). Trebuie sa consumi cat mai multa apa, iar daca mai faci si sport, cu atat mai bine. Nu e chiar atat de grea si slabesti cu ea. Eu am tinut-o iar in 14 -20 zile paremi-se am dat jos vreo 6 kg. FARA DULCIURI sau ALCOOL!"In speranta ca ti-am fost de ajutor!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am tinut da nici pentru mine nu a avut niciun rezultat.eu nu inteleg ce legatura are luna plina cu slabitul.imi spuneti si mie?

| Bianca26bb a răspuns:

NU, ca nu mi se pare ca-s prea grsasa. Daca eram, poate tineam... POATE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a tinut recent, va rog un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tinuto si nu nea aparat am slabit dar te simti oare cum mai bine, ai mai multa energie intr-un cuvant te simti mult mai bine, parerea mea tino nu te costa mai nimic si poate si norocul sa slabesti, acum depinde de metabolismul fiecaruia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci clar...nu este decat o mare si gogomanata mincunica