| Emma a întrebat:

Hey:*
Ati tinut vreodata o cura de slabire?
Daca da, ce cura? a avut efect?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

De obicei ma infometez si are un efect cam dur: slabesc dar si imi cade parul straight face. Nu faceti ca mine happy!

| Nastia a răspuns:

Ca sa mai dau jos eu am mancat mai putina paine iar seara am mancat pana in 6 maxim un sendvis.intr-o saptamana se cam vedea ca m-am infometat. a functionatwinking

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

A tinut tata regimul ala:

3 zile carne: preferabil cat mai slaba, poti incerca si mezeluri dar mai rarisor
3 zile lactate
3 zile legume fructe: fara banane, nuci, arahide, de astea grase. etc

Foarta important: 2 LITRI APA/ZI
Nu consuma sub nici o forma sucuri, bauturi alcoolice.
Si fa si niste miscare in fiecare zi, cateva abdomene, genoflexiuni, flotari. ce poti tubig grin
Baftaa

| mihamihaela1234 a răspuns:

Eu am tinut o cura de slabire cu supa de varza si chiar a avut efect...caut-o pe net si incearc-o daca vrei sa scapi de cateva kilograme in plus:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tinut si inca tin.:)
Dimineata mananc un fruct, cel mult 2.La pranz mananc normal: o supa/ciorba etc. iar seara mananc 2 fructe si beau o cana de lapte (dar nu in fiecare seara beau lapte. O data la 2-3 zile;) )
Dar, dupa fiecare masa, stau 10 -20 min si dupa aceea fac abdomene;). Si ma abtin de la dulciuri, carne, CARTOFI PRAJITI, oua prajite si tot ceea ce ingrasa tare.:)
Si dupa vreo spatamana, am inceput sa mai sblabesc putin.;)
P. S: nu te infometa! Ti se va deregla metabolismul. Daca simti senzatia de foame, mananca un fruct. E bun si sanatos:)

Bafta!;)

http://www.feminis.ro/dieta-si-sport/

| NuImiBatJoc a răspuns:

Miscare e cea mai buna happy

| Micutssa a răspuns:

Buna :* Pai.nici o cura de slabire nu are efect fara pic de miscare.Adica poate sa aiba efect, dar nu prin imfometare happy