| Zoya333 a întrebat:

Adeverinta sportiva pentru scoala se plateste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Depinde de medic. unii cer bani; eu de exemplu trebuie sa ii dau 10lei

| crisS a răspuns:

Nu, o iei gratis de la medicul de familiewinking

| KimY a răspuns:

Nu... nu costa nimic daca o faci la medicul de familie!
Daca o faci la alt doctor atunci s-ar putea sa iti ia banii!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu voi, dar eu am platit 10 lei.azi am luat-o...

cand am intrat in cabinet doctorita m-a intrebat daca am banihappy

| Zoya333 explică:

Medicala

| Gotenks a răspuns:

Eu am luat ieri cu 10 lei si treaba e ca m-a pus sa-mi fac programare ca altfel imi lua 20 de lei.

| simona_1371 a răspuns:

Nu se plateste ca am luat si eu ieri

| iuliaiordanescumiley a răspuns:

Nu. ieri am sunat pe doctorita de familie si mia aduso diract acasa fiso. esti clasa intai de habar nai? eu sunt clasa a patra

| tani99 a răspuns:

Draga.depinde de ce medic ai.
Altii de exemplu cer bani altii nu

| Dragos999 a răspuns:

Nu se plateste
se da gratis de la medic