| Angelik_6250 a întrebat:

Am auzit ca se face vaccinul antitetanos in scoli... eu vreau sa fac acest vaccin la medicul meu. Stiti cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

La scoala este gratis si indiferent unde il faci are aceiasi compozitie.

| 23partyboy a răspuns:

Depinde de producator, eu tin minte ca vta-ul de la un prod francez costa cam 40 de lei, se gaseste in farmacie, gandeste te ca la scoala benefeciezi de acelasi produs, in plus e gratis

| Mirunelu a răspuns:

Chiar ieri am vazut la stiri despre vaccinul antetanos produs in Romania care este 5 lei fiola. Din pacate nu se mai produce, dar este posibil inca sa mai gasesti in farmacii. Cel importat este mult mai scump dar cred ca este pana in 50 lei.