| Rariyo a întrebat:

Am cumparat de curand un irigator bucal iar capatu lui iese mereu cand dau drumul la aparat.ce pot face?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

Returnat!

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu l-ai strans suficient, sau nu a intrat in locasul lui.
Roaga pe cineva mai priceput sa vada de ce nu se fixeaza capul.

| darrio2007 a răspuns:

Apasa-l putin mai tare pana face clic. Daca nu vrea, e defect. Am si eu.

| Zuzu1991 a răspuns:

Incearca din nou, dar de data asta foloseste un ciocan MAI MAAAARE big grin