| Alexandru2912 a întrebat:

Am facut 14 ani acum 4 zile, iar astazi, am facut scaunul rosu pentru prima oara, sunt niste firicele rosii de sange in materiile fecale, dar nu am nici-o simtoma, de durere, oboseala etc, pur si simplu, stiu ca in urma cu o seara am mancat 6 felii de pepene poate fii de la asta? Sau de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi si de la un vas spart. Urmareste si zilele urmatoare si daca este problema iei un parinte de manuta si te duci la medicul de familie sau la urgenta daca-i in afara programului. Normal in o zi sau doua ar trebui sa nu mai ai probleme.