| anonim_4396 a întrebat:

Am facut ieri sport intens si de azi dimineata ma doare in zona pieptului cand respir(foarte putin se simte)

Ma doare doar cand misc coasta.

Se poate sa am problema. cu inima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intepaturi in piept? si eu am asa ceva, du-te si fa un ecocardiac si un test de efort, poti sa ai o problema cu inima, o camera a inimi e mai mica ca a doua, intra in fluxul sanguin sange nevasculizat, trebuie sa avem efortul intens daca suferi si tu, nu sta acasa si fuga la doctor

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, te doare doar musculatura, nu inima.
Este nromal dupa efort inetns.
Ia o pauza de 1 zi si relaxeaza-te, sau lucreaza pentru picioare.

| Gabriell98 a răspuns:

Nu cumva ai febra musculara, daca nu ai du-te la un doctor imediat deoarece aici nu prea avem cum sa iti explicam..pana la urma sanatatea pe primul loc!