| Andreea0109 a întrebat:

Am inceput un tratament nou si as dori sa va cer cateva pareri :
A folosit cineva Mask Gel? Ce parere aveti? Si-a facut efectul?
Solutie micelara de la Bioderma, Clearence Expert - Ce parere aveti despre cele doua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| winDZ00R a răspuns:

Ar trebuii sa iei reteta si sa te duci la un doctor dermatolog, am auzit un caz in care au ramas niste urme nasoale pe fata!