| Eibisi a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta odata dar am uitat contul. Salut, am 14 ani și cred ca am o problema de sănătate, sau poate ma înșel. Ma gândesc ca am Fimoza, nu mi se "belește" penisul, nu ma încurca la urinare și nici nu mi se umfla capul. Nici la masutbare nu ma încurca. Nu ma incurca la nimic dar cred ca totuși e o problema de sănătate. Ce-i drept nu am ajuns la perioada de pubertate, nu am par la subraț. Oare trebuie sa fiu mai mare ca sa îmi pot "Beli" capul? Am văzut la prieteni mai mici ca îl au belit. Scap fara operatie, am auzit ca se da cu ceva creme.
I-am spus tatalui meu ca am un surplus de piele in cap dar nu i-am spus ca nu imi pot decalota penisul, a zis ca e normal cand voi creste mare nu voi mai avea asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xVictor a răspuns:

E normal, odata cu corpul se schimba si respectivul,, domn''. Trebuie doar sa fi sanatos si sa astepti sa cresti, nu trebuie sa-i faci nimic crede-ma laughing cremele vietii... bagi si pui creme si alte rahaturi pe riscul tau boss, ai putea pierde viitoarea familie din cauza unui singur ingredientwinking Bafta si las-o asa pe mult prea respectata,, sfintia sa'' ^_^ Si joaca-te cat vrei cu,, maria sa'' ca te ajuta si la musculatura si poate sa si creasca.